Ana sayfa Haberler ALBARAKA Albaraka Şube Müdüründen Alinur Başkan’a Ziyaret

Albaraka Şube Müdüründen Alinur Başkan’a Ziyaret

0
0
PAYLAŞ

14 Şubat Cuma günü resmi açılışı gerçekleştirilecek olan Albaraka Türk Katılım Bankası İnegöl şube müdürü Halil İbrahim Baş Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Açılış öncesi Aktaş’ı ziyaret edip açılışa davet eden Baş, ayrıca çalışmalarla ilgili de Başkan Aktaş’ı bilgilendirdi.

Samimi havada geçen ziyarette konuşan İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş; “Bugün Albaraka Türk Katılım Bankası İnegöl şube müdürümüzü ağırlıyoruz. Kendileri hem beni açılışa davet etmek, hem de İnegöl’e açılan yeni şubenin çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmek için ziyarete geldiler. Banka şu an faal. Fakat henüz resmi açılış yapılmadı. Bir aksilik olmasa onlarla bu mutluluğu paylaşmak istediğimi ifade ediyorum” dedi.

“İlçemize gelen herkes bizim başımızın tacıdır” diyen Aktaş; “İlçemizin misafirperverliğini ve tüm güzelliklerini kendileri ile paylaşmak istiyoruz. Onlar artık İnegöl’ümüzün birer parçalarıdır” şeklinde konuştu.

İnegöl’ün sanayisi, ekonomisi, ticari hayatı ile çok yoğun ve hızla büyüyen bir şehir olduğunu belirten Başkan Aktaş; “Müdür beye yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Kendisinin bankacılıkla alakalı çok önemli birikimleri ve deneyimleri var. İnşallah bunu ilçemizde sanayicimizin, mobilya esnafımızın doğru manada önünün açılmasıyla alakalı projeler üreterek kullanacaklar” dedi. İnegöl’ün güzel bir şehir olduğuna da değinen Aktaş; “Bu vesileyle müdür beyin şahsında tüm banka çalışanlarına kolaylıklar ve başarılar diliyorum.” dedi.


Albaraka Türk Katılım Bankası İnegöl şube müdürü Halil İbrahim Baş ise; İnegöl’de olmaktan mutlu olduklarını ifade ederek İnegöl’ün çok canlı ve aktif bir ekonomiye sahip olduğunu, bununda ilçe açısından çok önemli bir avantaj olduğunu dile getirdi.