Ana sayfa Haberler Kuveyt Türk Çağrı Merkezi’ne Uluslararası Sertifika

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi’ne Uluslararası Sertifika

497
0
PAYLAŞ

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın çağrı merkezi, uluslararası değerlendirme ve sertifika kuruluşu Kiwa Meyer tarafından yapılan değerlendirme sonucunda "Müşteri İletişim Merkezi Yönetim Sistemi Sertifikası" almaya hak kazandı.

Kuveyt Türk Operasyon Merkezi Grup Müdürü İsmet Çıtak, yaptığı açıklamada "Çağrı merkezimiz kalite belgesi alarak, çalışanlarına, müşterilerine ve hizmet sunum kalitesine vermiş olduğu önemi ve özeni uluslararası alanda tescillemiştir" dedi. Bu başarıyı çağrı merkezi ekibinin yapmış oldukları işi benimsemelerinin ve önemsemelerinin bir sonucu olarak gördüğünü ifade eden Çıtak, sözlerine şöyle devam etti: "2013 yılı" Kalite Ligi’ni ise bir önceki yıla göre bir basamak yükselerek 2. olarak tamamlamış olmamız hizmet sunum kalitesi konusundaki başarılarımızın tesadüf değil, sürdürülebilir olduğunun bir kanıtıdır. Başarılarımızı önümüzdeki yıllarda da sürdürmeye devam edeceğiz. Ayrıca aldığımız bu başarılı sonuçlar, bankamız vizyonunda yer alan “Müşteri Memnuniyeti açısından ilk 5 banka arasında yer almak” hedefimize bizi daha da yaklaştırıyor."

 

Kuveyt Türk, çağrı merkezi Kiwa Meyer’in "Müşteri İletişim Merkezleri Yönetim" standardına uygun bir kalite yönetim sistemi kuran, şirketlere verdiği EN 15838-2009 "Müşteri İletişim Merkezi Yönetim Sistemi Sertifikası''nı almaya hak kazandı.Kuveyt Türk Çağrı Merkezi ayrıca, Telephone Doctor™ tarafından bağımsız olarak organize edilen ve çeşitli sektörlerden toplam otuz yedi çağrı merkezinin katıldığı “Kalite Ligi’ndeki başarısını bir önceki yıla göre artırarak devam ettirmiş ve çağrı merkezi 2013 yılı "Kalite Ligi’nde üçüncü sıradan yerini yükselterek ikinci sıraya yerleşmiştir.

Yorumlar

yorumlar