Ana sayfa GENEL KATILIM BANKALARI ARASINDAKİ BÜYÜK REKABET

KATILIM BANKALARI ARASINDAKİ BÜYÜK REKABET

322
0
PAYLAŞ

http://www.ozgurkocaeli.com.tr/'nin haberine göre, Oktay Kocatekin’in yetkili olduğu organizasyon tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Katılım Bankaları Futbol Turnuvası’nın kuraları önceki gün çekildi. Dört katılım bankasından 8 takımın mücadele edeceği turnuva Cezaevi karşısında bulunan Kelebek Çim Halı Tesisleri’nde oynanacak. Pazartesi akşamı üç maçla heyecan başlayacak. Salı akşamı da bir maç var. Banka personelinin stresli çalışma ortamından biraz olsun uzaklaştırmak, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek amacıyla düzenlenen turnuvada öncelikle hedef centilmenlik.

DÖRT KATILIM BANKASI’NDAN 8 TAKIM

Genç ve başarılı girişimci,3 Morganizasyonun sorumlu ismi Oktay Kocatekin imzalı katılım Bankaları Futbol Turnuvası’nda kuralar önceki gün Hoşgör Pastenisi’nin Yürüyüş Yolu’ndaki şubesinde çekildi. Görkemli kura çekimi törenine turnuvaya katılacak bankaların şube müdürleri ile yetkili diğer isimleri katıldı. Spor basınının ilgisi de büyüktü. Banka personelini stresli çalışma ortamından biraz olsun uzaklaştırmak, çalışanlar arasında birlik ve beraberlik sağlarını güçlendirmek amacıyla düzenlenen turnuvaya dört katılım bankasından 8 takım katılıyor.

KELEBEK ÇİM HALI’DA OYNANACAK

Kuveyt Türk 4, Albaraka’dan iki, Türkiye Finans ve Bank Asya’dan ise birer katımın mücadele edeceği turnuvada 4’erli 2 grup oluşturuldu. Gruplarda ilk ikişer yarı finale kalacak, çapraz eleme usulü oynanacak yarı finalin ardından finalistler belli olacak. Turnuvada maçlar Cezaevi karşısında bulunan Kelebek Çim Halı Tesisleri’nde oynanacak. İlk maçlar pazartesi akşamı oynanacak. Oktay Kocatekin Türkiye’de ilk kez katılım bankalarının futbol turnuvasını organizasyonunda buluştuğuna dikkat çekip, “ İlk yıl 8 takımla başlıyoruz. İnanıyoruz ki, sayı gelecek yıllarda artacaktır” dedi. Kocatekin turnuvada öncelikli amacın centilmenlik olduğu vurgusunu yaptı.

ŞUBE MÜDÜRLERİNDEN MESAJLAR

 Kurallarla ilgili bilgi de veren Kocatekin grup maçlarının 25’er, yarı finalden itibaren oynanacak maçların ise 30’ar dakikalık iki devre halinde oynanacağını söyledi. Turnuvada 3 sarı kart gören futbolcu bir maç oynayamayacak.  Turnuva sonunda ilk dört derecenin yanı sıra, gol kralı, centilmen takım ve futbolcu, en iyi kaleciye kupa takdir edilecek. Kuveyt Türk şube müdürü Fatih Öztürkoğlu, Albaraka şube müdürü İbrahim Mamur, Bank Asya şube müdürü Levent Subaşı, Türkiye Finans şube müdürü Emre Uyar, kura çekimleri öncesinde birer konuşma yaparak fikirlerini söylediler. Dört şube müdürü de dostlukların pekişeceği, Fair-Play’ın kazanacağı bir turnuva olması temennisinde bulundular.

A GRUBU

Kuveyt Türk Bölge

Albaraka E5 İzmit & Körfez

Albaraka Merkez

Kuveyt Türk B.paşa & Gölcük

B GRUBU

Bank Asya

Türkiye Finans

Kuveyt Türk İzmit

Kuveyt Türk Derince

Katılım Dünyas ı olarak tüm takımlara başarılar diliyoruz.