Ana sayfa Haberler Ufuk UYAN BIST’ten ödülünü aldı

Ufuk UYAN BIST’ten ödülünü aldı

136
0
PAYLAŞ

Borsa İstanbul, dört farklı piyasasında 2013 yılında en fazla işlem hacmine ulaşan 12 yatırım kuruluşunu ödüllendirdi. Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası, Pay Piyasası ile Borçlanma Araçları Piyasası’nda ödüle layık görülen yatırım kuruluşları, ödüllerini Borsa İstanbmÜst Yönetimi’nin ellerinden aldı.

Borsa İstanbul 31 Mart 2014 tarihli Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın ardından Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. M. İbrahim Turhan’ın katılımıyla düzenlenen ödül töreninde, 2013 yılında 4 farklı piyasada en yüksek işlem hacmini gerçekleştirerek ilk üçe giren Yatırım Kuruluşları ödüllendirildi.

En yüksek işlem hacmine sahip kurumlar ödüllerine kavuştu

Borsa İstanbul Konferans Salonu’nda düzenlenen ödül töreninde Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası kapsamında Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Ufuk UyanRona Döviz ve Kıymetli Maden Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihan Rona ve Nadir Döviz ve Kıymetli Maden İhracat Müdürü İhsan Kurt ödül alırken Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası kapsamında İş Yatırım Menkul Değerler Genel Müdürü Ali Erdal Aral, TEB Yatırım Menkul Değerler Genel Müdürü Baturalp Candemir ve Garanti Yatırım Menkul Kıymetler Genel Müdürü Nevzat Öztangutödüllendirildi.

Yorumlar

yorumlar