Ana sayfa Haberler ALBARAKA Albaraka’ya Ödül

Albaraka’ya Ödül

0
0
PAYLAŞ

Albaraka birimleri, ödülü Islamic Finance News Vakfı tarafından organize edilen, dünyanın dört bir yerinden gelen bankacılık sektörü profesyonelleri, devlet kurumlarının dışında İslami finans şirketleri ve yatırımcıların da yer aldığı yıllık referandumdaki oylama neticesinde kazandı.

Islamic Finance News Ödülleri, en şeffaf ve rekabetçi uluslararası ödül olarak kabul ediliyor. Sıkı standartlara tabi olan oylamada, değerlendirmede yer alan şirket ve bankalar kendileri için oy kullanamıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Albaraka Yönetim Kurulu üyesi ve Üst Yöneticisi (CEO) Mohamed Isa Al Mutaweh, şubat ayında Dubai'de düzenlenen törende Bahreyn'in ödülünü tüm grup bankaları adına aldığını kaydetti.

Albaraka Bankacılık Grubu Yönetim Kurulu üyesi ve Başkanı Adnan Ahmed Yousif ise "Albaraka Bankacılık Grubu olarak bölgesel,  küresel ve yerel İslami bankacılık sektöründe son yıllardaki başarı dolu kariyerimiz ve yükselen itibarımız ardından uluslararası alanda oldukça önemli olan bu ödülü almış olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.