Ana sayfa Haberler ALBARAKA Türkiye’de bir ilk: Katılım Dünyası Almanak 2015

Türkiye’de bir ilk: Katılım Dünyası Almanak 2015

0
0
PAYLAŞ

Katılım Dünyası olarak, 2014 Ocak’ta KatilimDunyasi.com ile başladığımız yayınımızın büyük ilgi görmesi, bizi bu konudaki çalışmalarımızı derinleştirmeye sevk etti. 1 yıl boyunca yayınladığımız haberlerden seçtiklerimizi bir yıllık, almanak şeklinde yayınlamanın güzel bir arşiv ve kıymetli bir kaynak olarak kitap raflarında yerini almasının çok güzel olacağını düşündük.

Genç, teknolojiyi iyi kullanan, sorgulayan, eğitimli ve titiz bir takipçi kitlemiz var. Katılım bankacılığı sektörüyle ilgilenen okurlarımıza internet yayınımızın yanı sıra bundan sonra matbu yayınlarla da hitap etmeyi planlıyoruz. Hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğumuz yayınımızı, bu planımızın ilk adımı olarak sunacak olmanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz.

Katılım Dünyası Almanak 2015 için yazan, değerli yazılarıyla yayınımızda yer alacak isimler şöyle:

Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu, Prof. Dr. Hamdi Döndüren, Prof. Dr. Nazif Gürdoğan, Prof. Dr. Yusuf Ziya Kavakçı, Prof. Dr. Tahsin Özcan, Doç. Dr. Bünyamin Er, Doç. Dr. Davut Pehlivanlı, Doç. Dr. Ebubekir Ayan, Dr. Çiğdem Gürsoy, Abdulkadir Kahraman KPMG Türkiye Vergi Bölüm Başkanı Şirket Ortağı ve Reşat Karabıyık Bizim Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürü.

Katılım bankacılığının Türk Bankacılık Sektörü’ne bir alternatif olmadığının, sistemin tamamlayıcı bir parçası olduğunun bilincindeyiz. Katılım bankacılığına inanıyoruz, bu sektörün çok daha iyi yerlerde olması gerektiğini ve olacağını düşünüyoruz.

Bu amaca giden yolda en küçük bir katkımız olması, bizi en çok mutlu edecek hadisedir.

 

katılım bankaları almanak