Ana sayfa Manşet Türkiye Finans: “3 ay ödemesiz finansman imkanı ile esnafın yüzü gülecek”

Türkiye Finans: “3 ay ödemesiz finansman imkanı ile esnafın yüzü gülecek”

0
0
PAYLAŞ

Türkiye Finans, esnafa yönelik tüm hizmetlerini bir arada topladığı “Esnaf-Finans” kapsamında avantajlı ödeme seçenekleri ile 3 aya varan ertelemeli finansman imkanı sunuyor. Kampanya ile ürün, hizmet, taşıt ve gayrimenkul alımlarında uzun vade ve yüksek tutarlı finansman desteği sağlanıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası, uzun vade ve uygun fiyat avantajlı finansman kampanyası ile esnafa destek olmaya devam ediyor. Türkiye Finans Katılım Bankası’nın esnafa yönelik tüm hizmetlerini bünyesinde topladığı “esnaffinans” çatısı altında “Esnafımız Gülsün, Bereketini Görsün” sloganıyla sunulan kampanyada, 3 aya varan ödemesiz dönem, 3 ayda bir ödeme imkânı ve esnek ödemeli taksit planları yer alıyor. Esnafa finansman desteği, önümüzdeki dönemde de “esnaffinans” kapsamında yeni kampanyalar ve farklı finansman olanakları ile sürdürülecek.

31 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında esnafa 500 bin liraya kadar finansman sağlanacak. 60 aya varan vadelerle verilecek finansmandan ürün, hizmet, taşıt ve gayrimenkul alımlarında yararlanılabilecek. Ürün ve hizmet alımlarında 250 bin liraya kadar alınacak finansman desteği için 24 aya kadar vade imkânı sunulurken, taşıt alımlarında 48 ay vadeli 250 bin liraya kadar, gayrimenkul alımlarında ise 60 ay vadeli 500 bin liraya kadar finansman sağlanabilecek.

AVANTAJLI ÖDEME SEÇENEKLERİ

Türkiye Finans tarafından esnafa özel hazırlanan kampanyada ‘3 ay ödemesiz’, ‘3 ayda bir ödeme’, ‘Balon ödeme’ ve ‘Değişken taksitli ödeme” olmak üzere avantajlı ödeme seçenekleri bulunuyor.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Bireysel Bankacılık ve Dağıtım Ağı İş Ailesi Genel Müdür Yardımcısı İsmail Vural, esnafa verilen finansman desteğinin artarak süreceğini söyledi. Vural sözlerini şöyle sürdürdü: “Esnafımıza özel pek çok finansman desteğimiz mevcut. Ticarette büyümek isteyen tüm esnaflarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Esnafımızın ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak finansman olanaklarımızı çeşitlendirerek sürdüreceğiz. Amacımız, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak finansal konularda onların her zaman yanında olduğumuzu gösterebilmek. Bu kapsamda önümüzdeki dönemde farklı finansman olanaklarımızla yine esnaflarımıza vereceğimiz desteği sürdüreceğiz.”