Ana sayfa Manşet Hilton’dan Türkiye’ye iki yeni otel

Hilton’dan Türkiye’ye iki yeni otel

149
0
PAYLAŞ

Hilton Worldwide’ın (NYSE: HLT) orta fiyat segmentinde yer alan, kaliteye önem verenlere yönelik küresel markası Hampton by Hilton, en yeni oteli Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gokcen Airport’u açtı.

145 odalı otel, çatısı altında Hampton Inn by Hilton and Hampton Inn & Suites by Hilton markalarının yer aldığı Hampton by Hilton ailesine katılarak, Hilton Worldwide’ın Türkiye’de halihazırda faaliyet gösteren 44 otelinin arasında yerini aldı.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 1,2 kilometre uzaklıkta bulunan Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gokcen Airport, havalimanına çift yönlü ücretsiz servis imkanı sunuyor. Otel, içerisinde alışveriş merkezi, konutlar ve ofisler barındıran inovasyon merkezi Teknopark’ın yakınındaki MVK Work Square iş merkezinin de bir parçası. Tesis aynı zamanda Viaport Asya, Pendik Marina ve Intercity İstanbul Motor Yarışları Park’ına da yakın mesafede bulunuyor.

Hilton Garden Inn Eskişehir kapılarını açtı

Hilton Garden Inn, Eskişehir’de yeni oteli Hilton Garden Inn Eskişehir’i açtı. 126 odalı tesis, dünya genelinde hizmet veren 700 Hilton Garden Inn oteli arasına katıldı.
Hilton Garden Inn Eskişehir, Hilton Worldwide’ın Eskişehir’deki ilk oteli. Son zamanlarda sanat galerilerinden arkeoloji müzelerine ve festivallere kadar birçok özelliği ile hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeken kent, aynı zamanda iki önemli üniversite, bir teknoloji parkı ve birçok üretim tesisine ev sahipliği yapıyor.