Ana sayfa Manşet iPhone 7’nin Türkiye’de satış tarihi belli oldu!

iPhone 7’nin Türkiye’de satış tarihi belli oldu!

324
0
PAYLAŞ

Apple’ın son amiral gemisi, geliştirilmiş kamera sistemi, üstün pil ömrü, suya ve toza dayanıklılık gibi özellikleriyle şimdiye kadar sunulan en üstün teknolojiye sahip iPhone modelleri olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cep telefonlarının Türkiye’de satışa çıkacağı tarihler belli oldu.

Daha önce bir alışveriş sitesi üzerinden ön siparişleri alınan iPhone 7’lerin  ne zaman temin edileceğine dair bir bilgi bulunmuyordu.

Türk Telekom ve Vodafone 30 Eylül 2016 tarihinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cep telefonları için ön siparişleri başlattı.

Yeni iPhone’lara sahip olmak isteyenler 14 Ekim 2016 tarihinden itibaren mağazalardan cep telefonlarını satın alabilecek. Turkcell Platinum üyeleri ise 7 Ekim’de telefona sahip olabilecekler…

iPhone 7 Kaç Liradan Satışa Sunulacak? 

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom telefonların ne kadar ücretten satışa çıkarılacağı konusunda bir açıklamada bulunmadı. Derlediğimiz bilgilere göre iPhone 7 32GB ürününe sahip olmak isteyen kişilerin ödeyeceği fiyat 3400 TL civarında. Öte yandan iPhone 7’nin en çok talep gören rengi olarak lanse edilen Jet Black (simsiyah) seçeneği sadece 128 GB ve 256 GB’lık iPhone’lar için sunuluyor. iPhone 7 128 GB ürününe sahip olmak için de 3900 TL civarında bir fiyat çıkması bekleniyor.