Ana sayfa Haberler ALBARAKA Albaraka ile Diyanet taksitli umre seyahati için anlaştı

Albaraka ile Diyanet taksitli umre seyahati için anlaştı

1815
0
PAYLAŞ

Diyanet İşleri Başkanlığı, 2017 yılı umre programı kapsamında kutsal topraklara gitmek isteyenlere sunacağı “Umre Finansmanı Kampanyası” kapsamında taksit imkanı için ilk protokolü Albaraka Türk Katılım Bankası ile imzaladı.

Kampanya ile, 2017’de umreye gitmek isteyen vatandaşlar, ödemelerini vade farksız 4 veya 6 taksitle ödeyebilecek.

Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcısı Bülent Taban  imzalanan protokolle ilgili, vatandaşlardan umre parasının haricinde herhangi bir masraf, ücret ve komisyon alınmayacağını söyledi ve taksit imkanından nasıl istifade edileceğini anlattı. 

Bülent Taban, “Vatandaşlar herhangi bir şubemize nüfus cüzdanı, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından verilen umre programlarının dönemini, fiyatını ve konaklama tipini gösteren ‘Tur Güvenlik Kodu’, gelir belgesi (maaş bordrosu ya da net maaş tutarını gösteren iş yeri tarafından onaylanmış belge), serbest meslek sahibi kişiler için vergi levhası, onaylı bilanço ve gelir tablosunu gösteren belgelerle gelecek. Burada kendisine tanımlanan hesap açılacak. İşlem anında söylenen taksit tutarlarını 6 kez giderek ödeme yapacak. Bu şekilde şubede bütün işlemler yapılabilecek.” dedi. 

 

Yorumlar

yorumlar