Ana sayfa YAŞAM KÜLTÜR - SANAT Akasya Kültür Sanat Kış Programı’nda neler var?

Akasya Kültür Sanat Kış Programı’nda neler var?

174
0
PAYLAŞ

Akasya Kültür Sanat birbirinden ünlü isimleri ve ustaları sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. Yeniyıl ile birlikte, Ocak ayında da tiyatro ve müzik severlere dopdolu bir program sunan AKS, gerçekleştireceği etkinliklerle unutulmaz anlar yaşatacak.

AKS hız kesmeden devam ettiği dinleti serisi kapsamında ocak ayında rock dünyasının sevileniki büyük ismini ağırlayacak. Rock müzik severlere farklı bir deneyim yaşatacak olan AKS’de 20 Ocak’ta Demir Demirkan, 27 Ocak’ta da Kaan Tangöze müzikseverler ile buluşacak.

AKS, yeni yılda da tiyatro severlere birbirinden keyifli oyunları sunmaya devam edecek. 13 Ocak Cuma günü “Peki Şimdi Ne Olacak” temposu ve esprileri ile seyircilere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

26 Ocak Perşembe günü de Hakan Yılmaz ve Hande Subaşı’nın başrollerini paylaştığı “Yetersiz Bakiye” AKS’de kahkaha fırtınası yaşatacak. Mizah sanatçısı Murat Kürüz’ün uzun bir aradan sonra yazıp yönettiği oyun, tüketen ve tüketmeye alışmış insanlarla ilgili esprili anekdotlar sunacak.

AKS, bu yıl da minik misafirleri için hem eğlenceli hem eğitici tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapacak. 21 Ocak Cumartesi günü “Pinokyo”, 28 Ocak Cumartesi günü de “Şirin Mavişler Uzayda” müzikal oyun AKS’de çocuklar ile buluşacak.

Çocuk oyunları saat 13.00’te, diğer tüm oyun ve dinletiler saat 20.30’da başlayacak.

Biletler AKS Gişe ve Biletix’te…

AKS Ocak Ayı Programı;

13 Ocak Cuma Peki Şimdi Ne Olacak ( Tiyatro)

20 Ocak Cuma Demir Demirkan ( Akustik)

21 Ocak Cumartesi Pinokyo ( Çocuk Oyunu)

26 Ocak Perşembe Yetersiz Bakiye ( Tiyatro)

27 Ocak Cuma Kaan Tangöze ( Akustik)

28 Ocak Cumartesi Mavişler Uzayda (Müzikal Çocuk Oyunu)

Yorumlar

yorumlar