Ana sayfa Manşet ENSCON’17 Kongresi 25 – 26 Mart’ta

ENSCON’17 Kongresi 25 – 26 Mart’ta

0
0
PAYLAŞ

International Congress of Energy, Economy and Security / ENSCON’17 kongresi bu yıl 25-26 Mart tarihlerinde Hilton İstanbul Kozyatağı’nda düzenlenecek. Kongre dünya çapında birçok üniversiteden araştırmacılara, yeni fikirleri ve güncel konuları sunma, paylaşma ve tartışma imkanı sunuyor.

Kongreye, sözlü ve poster bildiri ile katılım yapılabiliyor. Konu başlıkları arasında yer almayan alanlarda gelecek bildiriler de değerlendirmeye alınacak ve bu bildirilerin kabulüne ilişkin değerlendirme süreci en geç 5 gün içinde tamamlanarak bilgilendirme yapılacak. Kongre dili Türkçe ve İngilizce olarak belirlenmiş durumda.

Kongrenin Sunduğu Yayın İmkanları

Bütün bildiriler, elektronik ortamda PDF olarak ISBN numarası alınmış bildiri kitabında yer alacak.

Kongrede sunulan makalelerin niteliği ve gelen hakem raporları doğrultusunda bir ulusal ve/veya bir uluslararası yayın evi tarafından seçilmiş bildirilerin yer aldığı ulusal ve/veya uluslararası kitap yayımlanması planlanmaktadır.

Yazarlar ile kurulucak iletişime bağlı olarak seçilmiş bildiriler alan indekslerince taranan aşağıdaki üç uluslararası dergide yayın sürecine alınacaktır.