Ana sayfa Manşet Ziraat Katılım Google Play ve AppStore’da!

Ziraat Katılım Google Play ve AppStore’da!

208
0
PAYLAŞ

Ziraat Katılım’ın mobil uygulaması Google Play Store ve AppStore’da yayınlandı. 

  • Ziraat Katılım Mobil ile internet erişimine sahip herhangi bir yerden tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve güvenli yapabilirsiniz.
  • Ziraat Katılım Mobil ile gerçekleştireceğiniz tüm işlemler ücretsizdir.

Katılım Mobil Nasıl Kullanılır?

Katılım Mobil’den yararlanmak için,

Henüz Ziraat Katılım müşterisi değilseniz, Katılım Mobil’i indirdikten sonra Anında Hesap Aç ile hesap başvurusu yapabilir, hızlı ve kolayca Ziraat Katılım’lı olabilirsiniz.

Ziraat Katılım müşterisi iseniz hesabınızın bulunduğu şubeye kimliğinizle birlikte başvuruda bulunarak, İnternet Şubesi Başvuru Formu’nu doldurmanız ve imzalamanız yeterli olacaktır.

Katılım Mobil ile dilediğiniz zamanda ve yerde; piyasa ve banka verilerini takip edebilir, hesap hareketlerinizi izleyebilir, para transferleri seçeneği ile EFT ve Havale işlemlerinizi gerçekleştirebilir, faturalarınızı ödeyebilirsiniz. 

Geliştirilmiş İşlem Seti

Geliştirilmiş işlem seti ile birçok bankacılık ihtiyacınızı, internet bankacılığı detayında karşılayabilme imkanı.

Açılış Ekranı

  • Anında Hesap Aç ile hemen Ziraat Katılım müşterisi olabilir, Katılım Mobil ile bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz her yerde herhangi bir ücret ödemeden kolayca yapabilirsiniz.
  • Ziraat Katılım’ın dijital ve sosyal platformlarına anında bağlantı sağlayabilir ürün ve hizmetlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.
  • “En Yakın Ziraat Katılım” uygulaması sayesinde bankanın tüm şube ve ATM’lerinin lokasyonlarına kolaylıkla ulaşabilir, ihtiyaç halinde yol tarifi alabilirsiniz.

Katılım Mobil’i ücretsiz olarak telefonunuza indirebilir aynı zamanda Ziraat Katılım müşteri numarası veya TC kimlik numarası ile birlikte İnternet Bankacılığı şifrenizle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Mobil uygulamamızı aşağıdan seçeceğiniz yöntemlerden biri ile indirebilirsiniz.

1- Aşağıda bulunan QR kodu cep telefonuzla okutarak

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​

QR kodu ile IOS tabanlı uygulamayı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​

QR kodu ile Android tabanlı uygulamayı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

2- Uygulamayı telefonunuzun uygulama mağazasında “Ziraat Katılım Mobil” olarak aratıp, telefonunuza yükleyebilirsiniz​​​​

Katılım Mobili kullanmanız için gereken internet bağlantısı, operatörünüz tarafından belirlenmiş data paketi tarifesinden ücretlendirilecektir.