Ana sayfa Manşet MediaCat araştırması Türkiye’nin en samimi markasını ortaya çıkardı

MediaCat araştırması Türkiye’nin en samimi markasını ortaya çıkardı

692
0
PAYLAŞ

LC Waikiki, MediaCat için Ipsos tarafından gerçekleştirilen ve tüketicilerin en samimi bulduğu markaları sıralayan ‘En Samimi Markalar’ araştırmasına göre kategori bağımsız en samimi marka oldu.

Mediacat tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen ve Türkiye’nin sevilen markalarının belirlendiği ‘En Samimi Marka’ araştırması sonuçları açıklandı. ‘İyi Giyinmek Herkesin Hakkı’ misyonu ve ‘ulaşılabilir moda’ anlayışıyla faaliyet gösteren LC Waikiki, 31 Ekim-27 Kasım 2016 tarihleri arasında Türkiye kent nüfusu temsili 1200 kişiyle bilgisayar destekli telefon görüşmeleri metoduyla gerçekleştirilen araştırmada kategori bağımsız en samimi marka seçildi.

LC Waikiki Kurumsal İletişim ve Reklam Müdürü Sevda Malkoç “Kategori Bağımsız En Samimi Marka” seçilmeleriyle ilgili şunları söyledi; “Mediacat tarafından, düzenlenen araştırmada en samimi marka seçilmiş olmanın verdiği gururu yaşıyoruz. Biz tüketicimizin beklentilerini, isteklerini takip ederek, onlara moda ve şık ürünleri LC Waikiki kalitesiyle sunmak için çalışıyoruz. 29 yıllık moda perakendesi yolculuğumuzda bugün 34 ülkede tüketiciyle buluşuyoruz, 14 ülkede ise pazar lideri konumundayız. Bu başarıda müşteriyi ve onun beklentilerini odağımıza alan iş yapış şeklimizin büyük katkısı var. Bu ödül de müşterimizle aramızda kurulan güçlü bağı göstermesi açısından bizler için son derece anlamlı” dedi.

LC Waikiki hakkında:

1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 29 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün 34 ülkede 750’ye yakın mağazası ve yaklaşık 35.000 çalışanıyla hizmet veriyor.

Yorumlar

yorumlar