Ana sayfa Manşet Ziraat Katılım Erzincan şubesinin açılışını gerçekleştirdi

Ziraat Katılım Erzincan şubesinin açılışını gerçekleştirdi

385
0
PAYLAŞ

Ziraat Katılım Bankası, Erzincan şubesini hizmete açtı. Gerçekleştirilen açılış törenine Erzincan Valimiz Ali Arslantaş, Erzincan Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan açılış programında konuşma yapan Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Osman Arslan, Katılım Bankasının tüm Erzincanlılara hayırlı olmasını dileyerek, Erzincan’ın refahına katkı sağlamak için her türlü desteği vereceklerine söz verdiler.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Ziraat Katılım Bankasının sahip olduğu 154 yıllık tecrübesinin mahsulünü Erzincan da alacaklarına dikkat çekerek, “Ziraat Katılım Bankasının ilimizde açılıyor olması banka merkezinin Erzincan ekonomisine güvendiğinin bir göstergesidir. Ziraat Katılım, organize seracılık, organize besi ve 23 ilde uygulanacak teşviklerden sonra gelecek yatırımlar ile birlikte Erzincan da ekonominin köşe taşlarından biri haline gelerek, yön veren, belirleyen bir kuruluş olarak ekonomi hayatımızın içerisinde olacak.” dedi.
Erzincan Atatürk Mahallesi Fevzipaşa Caddesi üzerinde hizmete giren Ziraat Katılım Bankasının açılış kurdelesi dualarla kesildi.