Ana sayfa Manşet Doğuş Grubu açıklama yaptı: Star TV ve NTV satılıyor mu?

Doğuş Grubu açıklama yaptı: Star TV ve NTV satılıyor mu?

663
0
PAYLAŞ

Son günlerde özellikle sosyal medyada Doğuş Grubu’nun en önemli faaliyet kollarından olan Yayın Grubu’nun satışına ilişkin olarak yapılan haberler ile ilgili Doğuş Grubu’ndan açıklama geldi. 

Grubun açıklaması şöyle:

Televizyon, radyo, internet ve dergicilik alanında yıllardır başarıyla sürdürdüğü dinamik yayıncılık anlayışı ve lider markalarıyla ülkemizin önemli değerlerinden olan Yayın Grubu’muzun tamamına veya herhangi bir markasına ilişkin olarak iddia edildiği gibi beIN ile bir anlaşma bulunmamaktadır.

Hem Türkiye’de, hem de küresel anlamda içerik üretimi ve yayıncılık konusunda üstün başarısını yıllar boyu kanıtlamış Yayın sektörümüze ve markalarımıza yatırımlarımız devam etmektedir. Bu anlamda çok önemli bir girişimimiz olan Puhu TV’yi 2017 yılı başında ülkemizde hizmete açmış olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Doğuş Grubu olarak vizyoner, yenilikçi ve girişimci bakış açımızın bir parçası olarak sürekli yeni fırsatları gözlemliyoruz. Bu hedef doğrultusunda Türkiye’ye ekonomik, sosyal, kültürel anlamda değer katacak, aynı zamanda istihdam yaratacak yeni yatırım fırsatlarını da her zaman değerlendirmekteyiz.