Ana sayfa Haberler ALBARAKA Albaraka Genel Müdür Yardımcısı Ali Tuğlu’dan haberimizle alakalı açıklama

Albaraka Genel Müdür Yardımcısı Ali Tuğlu’dan haberimizle alakalı açıklama

0
0
PAYLAŞ

9 Mart’taki “Albaraka’yı teknoloji ile tanıştıran adam…” başlıklı haberde ismi geçen Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Ali Tuğlu, Katılım Dünyası’na bir açıklama göndererek şunları ifade etti:

“Albaraka Türk sektöründe sayısız ilklere imza atmış ve tüm katılım bankalarının okulu olmuş öncü bir katılım bankasıdır. Yapılan tüm işlerde gözle görünmeyen birçok kişi büyük bir fedakârlık içinde çalışmakta ve emeğini ortaya koymaktadır. Kaldı ki haberinizde adı geçen ve geçmeyen birçok proje benim dönemimden önce başlamış ve neredeyse neticelenme aşamasına gelmişti. Üstelik “Albaraka’yı teknoloji ile tanıştıran adam…” ifadesinin, şahsıma iltifattan çok çalıştığım bankaya haksızlık içeren bir ifade olduğunu düşünmekteyim.

Asıl üzüntüm bilgim ve onayım dışında yapılan bu haberin şahsımdan daha çok bu işlere benden önce yüreğini koyan birçok arkadaşımın gönlünü kırabilecek olmasıdır.

Bu nedenle haberinizden duymuş olduğum rahatsızlığı bildirerek, bu başarının sahibinin bir tek ben olmadığımı, ayrıca çalıştığım bankamın ben gelmeden önce de teknoloji altyapısı ve yatırımları anlamında tüm bankacılık sektöründe parmakla gösterilebilecek adımlar attığını söylemek isterim. Benim şansım, benden önce yapılan bu yatırım ve altyapı çıktılarının benim zamanıma denk gelmiş olmasıdır.

Ali Tuğlu
Genel Müdür Yardımcısı
Albaraka Türk”