Ana sayfa Haberler ALBARAKA Albaraka Türk 10. kez “İnsana Saygı Ödülü” aldı

Albaraka Türk 10. kez “İnsana Saygı Ödülü” aldı

438
0
PAYLAŞ
Melikşah Utku, Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü

Albaraka Türk, bu yıl 16. kez düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde 10’ncu kez İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü. Ana sponsorluğunu Kariyer.net’in üstlendiği İnsana Saygı Ödülleri, insan kaynakları alanındaki özenli çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi. Albaraka Türk, işe kabul süreçlerindeki titiz çalışmaları ve insana değer veren kurumsal ilkesiyle önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu.

“İnsan kıymetlilerimiz için en iyi uygulamaları hayata geçiriyoruz”

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, İnsana Saygı Ödülü ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Albaraka Türk İnsan Kıymetleri’nin her yıl böyle bir ödüle layık görülmesi bizi oldukça duygulandırıyor. Çalışanlarımız için en iyi ve en sağlıklı çalışma ortamını hazırlama hedefiyle sektörümüzdeki öncü uygulamaları hayata geçirmeye özen gösteriyoruz. Kurum olarak üst üste 10. kez aldığımız “İnsana Saygı Ödülleri” ile bunu tescillemiş oluyoruz” dedi.

Utku, “Sadece mutlu çalışanlar müşterilerine kaliteli hizmet verebilir, onlarla sıcak ve samimi iletişim kurabilir. Albaraka Türk İnsan Kıymetleri, bu inançla işe kabul süreçlerinde, ücret politikalarında, kariyer hedeflerinde, çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimlerini sağlamada, iş memnuniyeti ve motivasyonlarının yüksek tutulması konularında, kültürel ve insani değerlerimiz çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyor. İnsan kaynakları alanında uzman kurumların hayata geçirdiğimiz projeleri takdirle karşılaması, hem çalışanlarımız için ek bir motivasyon oluyor hem genç yetenekler için şirketimiz bir cazibe merkezi haline geliyor” diye düşüncesini ifade etti.

Türkiye Finans’ta taşlar oturmadı, çarpıcı değişim ve yönetici atamaları 2017’de de devam ediyor…

Yorumlar

yorumlar