Ana sayfa Haberler ALBARAKA Öğrencilere ve akademisyenlere muhteşem bir katılım bankacılığı arşivi olan “Katılım Dünyası Almanak...

Öğrencilere ve akademisyenlere muhteşem bir katılım bankacılığı arşivi olan “Katılım Dünyası Almanak 2016” hediye ediyoruz…

0
0
PAYLAŞ

İlkini 2016 yılında çıkardığımız ve büyük ilgi gören “Katılım Dünyası Almanak 2015”ten sonra “Katılım Dünyası Almanak 2016” da yayımlandı. Binlerce adet bastırdığımız bu yayın, konu ile alakalı birçok isme ve kuruma ulaştırıldı.

Şimdi, 2016 yılındaki acı-tatlı tüm gelişmelerin gün-gün yer aldığı ve değerli isimlerin de yazılarıyla destek verdiği bu muhteşem katılım bankacılığı arşivini, katılım bankacılığına ilgi duyan üniversite (İİBF) öğrencilerine ve akademisyenlere hediye ediyoruz.

“Katılım Dünyası Almanak 2016” yayınından temin etmek isteyen üniversite (İİBF) öğrencileri ve tüm akademisyenler, üniversite mail adreslerinden Editor @ KatilimDunyasi.com adresine mail gönderebilirler.

Konu başlığına Almanak talebi yazılarak, mailde isim-soy isim, adres ve telefon bilgilerinin bize iletilmiş olması yeterlidir. Son gün 30 Eylül 2017’dir   

Mailler üniversitenin tahsis ettiği mail adreslerinden gelmelidir. Üniversite tarafından mail adresi tahsis edilmemiş İİBF öğrencileri, geçerli öğrenci kimlik kartlarının fotoğrafını maile ekleyebilirler.

Gelen talepler, maillerin geliş sırasına göre işleme alınarak ve gönderim ücretleri de tarafımızdan ödenerek Katılım Dünyası Almanak 2016 talep edenlere ulaştırılacaktır.

Hediye için ayırdığımız yayın 200 adetle sınırlıdır.

Katılım Dünyası Almanak