Ana sayfa Haberler Birevim, 1-453 Fetih Kampanyası ile herkesin ev sahibi olmasının kapılarını açıyor

Birevim, 1-453 Fetih Kampanyası ile herkesin ev sahibi olmasının kapılarını açıyor

366
0
PAYLAŞ

Toplumun her kesiminde yaşayan insanların ev alması için projeler geliştiren Birevim, 1-453 Fetih Kampanyası ile dar gelirli aileler için taksitleri 331 TL seviyesine çekerek herkesin ev sahibi olmasının kapılarını açıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Birevim, ev almak isteyip, peşinat sıkıntısı yaşayanlara sunduğu alternatif ödeme seçenekleri göstererek, müşterilerinin peşinat ödemeden ev sahibi olmasının önünü açıyor.

Taksitlerin müşterileriler tarafından belirleneceği Birevim ödeme koşullarında müşteri memnuniyeti her şeyin önünde tutuluyor. Bu kapsamda her bütçeye uygun taksit seçenekleri sunan Birevim, düzenlediği 1-453 Fetih Kampanyası ile dar gelirli aileler için taksitleri 331 TL seviyesine çekerek herkesin ev sahibi olmasının kapılarını açıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi şunları kaydetti:

“Dar gelirli bir aile 150 bin TL değerinde bir ev için ortalama 700-750 TL kira ödüyor. Bu ailelerimizden aldığımız geri bildirimler genellikle kira dışında 300-350 TL ödeyebilirim şeklinde oluyor. Normal şartlarda kira dışında ödenen bu tutarlarla ev sahibi olunamıyor. 453 kişilik tasarruf programımızı içeren bu kampanyamız sayesinde dar gelirli ailelerimiz peşinat vermediği takdirde evini teslim almadan önce 331 TL, aldıktan sonra 1006 TL ödeyerek 150 bin TL değerinde bin evin sahibi olabiliyorlar. Daha önce uyguladığımız ve hala uygulamakta olduğumuz 240 kişilik tasarruf programlarımıza giren bir kişi, peşinat vermeden 150 bin TL değerinde bir ev için evini teslim almadan önce 625 TL ödeme yapıyor. Şimdi bu 1-453 Fetih Kampanyamız ile dar gelirli aileler için taksitleri 331 TL seviyelerine çekerek adeta ev sahibi olmayı tabana yaymış oluyoruz.”

Çiftçi, Birevim’in “ev sahibi olmak herkesin hakkı” sloganıyla hareket ettiğini aktararak, dar ve orta gelirli ailelerin gönüllerini fethedecek fırsatlar sunmak için çalıştıklarını bildirdi.

1-453 Fetih Kampanyası ile hedef kitlelerini genişletip, uyguladıkları tasarruf yöntemlerinin alt gelir grubu tarafından da istifade edilir hale gelmesini arzuladıklarını belirten Çiftçi, şunları kaydetti:

“Özellikle dar gelirli aileler başta olmak üzere orta gelir grubunda bulunan ailelerin de küçük taksitler ödeyerek beğendiği evi hızlı, kolay ve ekonomik şekilde almasına olanak sağlıyoruz. Bu kampanyamızda dar gelirli ailelere pozitif ayrımcılık yapmış olacağız. Üstelik taksitleri küçültürken teslim tarih aralığını da mükemmel diyebileceğimiz seviyelerde tutuyoruz. Daha önce duyurduğumuz üzere 1-453 Fetih Kampanyamızın ilk sıra tespitini nasip olursa 29 Mayıs Salı günü gibi özel bir günde gerçekleştireceğiz. İstanbul’un Fethi’nin Yıldönümü’nde gerçekleştireceğimiz bu çok özel sıra tespitinin ve hayata geçirdiğimiz bu yeni kampanyanın şimdiden hayırlara vesile olmasını umuyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

yorumlar