Ana sayfa Haberler ALBARAKA Albaraka’da yönetimsel değişiklikler…

Albaraka’da yönetimsel değişiklikler…

2855
0
PAYLAŞ
Albaraka 27 Nisan’da yaptığı yönetim kurulu toplantısında bir takım yönetimsel değişiklikler yaptı:
 
1.  20 Ocak 2017’de  “İç Sistemler Yöneticisi/Kıdemli Başkan” olarak atandığı duyurulan Volkan EVCİL‘in unvanı,  “İç Sistemler Üst Düzey Yöneticisi” olarak değiştirildi;
 
2.  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na yapılacak ön izin başvurusuna müspet cevap gelmesi veya ilgili yönetmelikte belirtilen süre içerisinde Kurumca olumsuz bir görüş bildirilmemesi halinde, Dış Ticaret Operasyon Müdürü Mustafa ÇETİN Finans ve Stratejiden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.  Süreç Yönetimi ve Organizasyon Müdürlüğü, Finansal Raporlama Müdürlüğü, Mali İşler Müdürlüğü, Stratejik Planlama Müdürlüğü ve Veri Yönetişimi Servisi’nin Finans ve Stratejiden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı unvanı ile görev yapacak Mustafa ÇETİN’e bağlandı.
 
3.  Laleli Şubesi Müdürü Mustafa Cengiz Dış Ticaret Operasyon Müdürlüğü’ne Müdür olarak atandı,
 
4. “Hazine ve Yatırım Bankacılığı Müdürlüğü” bünyesinde faaliyet göstermekte olan ‘Yatırım Bankacılığı Servisi’nin adı, “Yatırım Bankacılığı Müdürlüğü” olarak değiştirildi.
 
5. Hazine ve Yatırım Bankacılığı Müdürlüğü”nün adının “Hazine Müdürlüğü” olarak değiştirilmesine karar verildi.  “Yatırım Bankacılığı Müdürlüğü” ve “Hazine Müdürlüğü”nün, Hazine ve Finansal Kurumlardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Malek Khodr TEMSAH’a bağlandı.
 
6. Kurulacak olan “Yatırım Bankacılığı Müdürlüğü”ne Tülay ŞALVA müdür olarak atandı.