Ana sayfa Manşet Türkiye Finans-Wael Raies: “Yepyeni bir döneme yeni sloganımız ”Hayata Katılım Bankası” ile adım...

Türkiye Finans-Wael Raies: “Yepyeni bir döneme yeni sloganımız ”Hayata Katılım Bankası” ile adım atıyoruz”

532
0
PAYLAŞ

Türkiye Finans, “Hayata Katılım Bankası” stratejisini hayata geçirerek kurumsal kimliğini yeniledi. Bankanın yenilenen iş hedefleri, hizmet ve ürünlerle desteklenen yeni kurumsal kimliği, “Herkesin bankası olmak” yaklaşımını doğruluk, şeffaflık ve katılım bankacılığı ilkelerinden ödün vermeden odağa taşıyor

Genel Müdür Wael Raies, 2017 yılından bu yana Türkiye Finans’ın yeni stratejik temellerini rasyonel ve sürdürülebilir bir yaklaşımla inşa ettiklerini dile getirdi. Wael Raies, “Türkiye Finans’ta herkesin bankası olma hedefiyle, en iyi ve modern hizmeti sunmak, geliştirdiğimiz yenilikçi ürünlerle, teknolojinin hayatları kolaylaştırması için çalışıyoruz. Türkiye Finans’taki çalışma arkadaşlarımla hayata dair her konuda, müşterilerimizin ve toplumun yanında olmak için, “hayata katılım bankası” olmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yepyeni bir döneme yeni kurumsal kimlik değişimimiz ve yeni sloganımız ‘‘Hayata Katılım Bankası” ile adım atıyoruz” dedi.

Banka olarak hedeflerinin başında, müşteri odaklı hizmet modeliyle en iyi müşteri deneyimine ulaşmak ve müşterilere beklentilerini aşan ürünler sunmanın geldiğini belirten Raies, “Hayata katılım stratejisi, çalışanlarımızın topluma ve Türkiye’ye katılımını da arttıracaktır. Yenilediğimiz kurumsal kimliğimiz ve stratejik yaklaşımımızın güncel rekabet koşullarında bankamızı daha da ileriye taşıyarak sadece Türkiye Finans’a değil, katılım bankacılığı dünyasına da büyük bir katma değer sağlayacağına inanıyorum” diye konuştu.

Yorumlar

yorumlar