Ana sayfa Haberler KATILIM SİGORTACILIĞI VE BES Neova Sigorta’dan bir ilk: 5 milyon TL iade yapacak. Sorgulama yapmayı ihmal...

Neova Sigorta’dan bir ilk: 5 milyon TL iade yapacak. Sorgulama yapmayı ihmal etmeyin…

2429
0
PAYLAŞ

Katılım Sigortacılığı’nın ilk ve öncü şirketi olan Neova Sigorta AŞ ülkemizde bir ilke imza atarak 2016 yılında biten poliçeler için sigortalılarına toplam 5 milyon TL Bakiye İadesi dağıtımı yapmaya başladı. Müşterilerin iştirak etmiş oldukları yardımlaşma havuzunda dönem sonunda oluşan artı bakiyenin dağıtımını esas alan Bakiye İadesi, Katılım Sigortacılığı’nı geleneksel sigortacılıktan ayıran önemli farklardan biri.

1 Haziran itibariyle Neova Sigorta müşterileri şirketin internet sitesinde bulunan ilgili formu doldurmak suretiyle hak ettikleri nakdi iadeyi sorgulayabilecek ve ödemenin hesaplarına aktarılmasını sağlayabilecek.

http://www.neova.com.tr/iade_sistemi/index.php internet adresinden iade sorgulaması yapılabilmekte, iadeye hak kazanan müşteriler formu doldurabilmekte ve bakiye iadesi ve katılım sigortacılığı hakkında detaylı açıklamalara ulaşılabilmektedir.