Ana sayfa Haberler ALBARAKA Albaraka’dan üniversite ücretlerinde vade farksız 12 taksit imkanı

Albaraka’dan üniversite ücretlerinde vade farksız 12 taksit imkanı

440
0
PAYLAŞ

Albaraka Türk, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında Karatay Üniversitesi, Sabahattin Zaim Üniversitesi, Medipol Üniversitesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi, Ayvansaray Üniversitesi, Saraybosna Üniversitesi, 29 Mayıs Üniversitesi ve Avrasya Üniversitesi’ne kayıt yaptıran öğrenci ve velilerinin vade farkı olmadan 12 aya varan eşit taksitlerle finansman imkanından yararlanmalarını sağlıyor.

Dileyen öğrenci ve velileri, 3-7 Eylül tarihleri arasında anlaşmalı üniversitelerin kayıt merkezlerinde yer alan Albaraka Türk Ofislerinden detaylı bilgiyi alıp, finansman desteği için başvuruda bulunabiliyor.

“İyi yetişmiş insan gücü kalkınmanın en büyük dayanağıdır”

Albaraka Türk’ün yıllardır gençleri eğitim finansmanı ile desteklediğine dikkat çeken Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İyi yetişmiş insan gücünün ülkemiz ekonomisinin kalkınmasına katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri olduğuna inanıyorum. Bu doğrultuda kurum olarak elimizi taşın altına koyarak 4 yıldır eğitim finansmanı konusunda gençlerimize ve ailelerine destek olmaya gayret ediyoruz. Gençlerimiz ve aileleri bu yıl da anlaşmalı okullardaki vade farksız finansmanımıza başvurarak eğitim ücretlerini karşılayabilir ve ödemelerini daha rahat bir şekilde yerine getirebilirler.” değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar

yorumlar