Ana sayfa GENEL Bankalar arası 7/24 para transferi

Bankalar arası 7/24 para transferi

0
0
PAYLAŞ

Bankacılık sektöründe bir ilk gerçekleştiriliyor. Hafta sonu dahil günün 24 saati bankalar arası Türk Lirası para transferi işlemi yapmayı sağlayan “Nöbetçi Transfer” hizmetiyle işlemler, hızla ve anında hesaba yansıtılıyor ve müşteriler zaman sınırlaması olmadan işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Fibabanka’nın hayata geçirdiği yatırım ve teknoloji girişimi Finberg ile stratejik iş birliği gerçekleştiren Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş., “Nöbetçi Transfer” ürününün teknik altyapı ve ödeme aracılık desteği sağlıyor.

“Nöbetçi Transfer” işlemini tüm Fibabanka müşterileri, Fibabanka İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılığı kanalları aracılığıyla, 7 gün 24 saat gerçekleştirebiliyorlar. Sisteme dahil olan bankaların bilgisine fibabanka.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.

Sektörde bir ilke imza atmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Fibabanka Genel Müdürü Ömer Mert, “Dijital dönüşüm sürecimizde, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık gibi şube dışı kanallarımız üzerinden her geçen gün daha fazla yenilik sunmak yol haritamızdaki hedefler arasında yer alıyor. Teknik altyapı ve ödeme aracılık hizmeti desteği aldığımız Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. ile bankacılık sektöründe, öncü bir finansal hizmeti hayata geçirmenin heyecanı içerisindeyiz. Nöbetçi Transfer ile zaman sınırlaması olmadan esnek hizmet sunmayı hedefliyoruz” dedi.