Ana sayfa Haberler Emlak Emlak Katılım’ın ilk müdürleri belli oldu

Emlak Katılım’ın ilk müdürleri belli oldu

0
0
PAYLAŞ

2019’da faaliyet izni alarak hizmete başlayacak Emlak Katılım Bankası’nın üst yönetiminden sonra birim müdürlerinin ataması da gerçekleşti. 750 milyon TL sermayeli bankanın sermayesi Hazine ve Maliye Bakanlığı’na ait. Emlak Katılım Bankası, net karının yüzde 9’unu her yıl personeline ikramiye olarak dağıtacak. 

Banka’nın ilk müdür kadrosu da kesinleşti, işte o isimler:

HİLAL KONYALI, 16 yıldır Akbank’ta çalışmakta olan Hilal Konyalı’nın son görevi ticari şube müdürlüğü idi. Emlak Katılım’da birim müdürü olarak göreve başlayacak.

MELİKE FİDANER, 10 yıldır Halkbank’ta çalışmakta olan Melike Fidaner’in son görevi Dış İşlemler Mevzuat Bölümü yönetmenliği idi. Emlak Katılım Bankası’ndaki görevi ise Mevzuat, Ürün ve Projeler birim müdürlüğü.

YUSUF HAKKI BAKIRHAN, 2004-2011 arası Türkiye Finans Katılım Bankası tecrübesi olan Yusuf Hakkı Bakırhan Emlak Katılım’ın İnsan Kaynakları müdürü olarak atandı. 

HASAN SELÇUK ÇOBAN, Birim Müdürü olarak ataması yapıldı.

FİKRİ İNCE, 10 yıl Kuveyt Türk tecrübesi olan Fikri İnce, birim müdürü olarak atandı.

ERTUĞRUL GÜMÜŞ, 2000 yılından beri HSBC Bank’ta çalışan Ertuğrul Gümüş birim müdürü olarak atandı.

YUSUF ABDULLAH KARADAĞ, İç Sistemler Üst Düzey Yönetici olarak ataması yapıldı

YUNUS AHLATCI, 22 yıllık Albarakalı Yunus Ahlatcı Mali İşler Direktörü olarak atandı. Ahlatcı’nın Albaraka’daki son görevi Bütçe ve Finansal Raporlama Müdürü

FATİH DEMİRCAN, İstanbul Siyasal mezunu Fatih Demircan 14 yıldır Metro İstanbul’da çalışmaktaydı. Emlak Katılım Bankası’nın Kurumsal İletişim Müdürü olarak atandı.

HİLMİ AKGÜL, 13 yıldır Kuveyt Türk’te çalışmakta olan Hilmi Akgül Banka’da operasyon yöneticisi olarak çalışmaktaydı, Birim Müdürü olarak atandı.

ERDAL ÖZKAN, TEB, Citibank ve Aktifbank tecrübesi olan Erdal Özkan, Emlak Katılım’da kredi operasyonları Direktörü olarak göreve başlıyor.