6 Haziran 2020

İletişim Detayları

Editor  @  KatilimDunyasi.com

Twitter: @KatilimDunyasi

Hakkımızda

Katılım Dünyası, (KatilimDunyasi.com) katılım bankaları hakkında güncel haberler, araştırmalar ve yorumlar sunan bir bilgi portalıdır.

Habercilik anlayışımız, yüzlerce adrese gönderilen basın bültenlerini kopyala-yapıştır yaparak bunları yayınlayan mecra olmak değil, özgün haberler üreterek değerli araştırmalar ve fikirler sunmak, islami finans sektörü hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler ve kurumlar için değerli bir kaynak olmaktır.

Sektörde faaliyet gösteren tüm kurumlara eşit mesafedeyiz. Hiçbir kurum ile organik bir bağımız yoktur. Katılım Dünyası’ndaki tüm haberler ve araştırmalar yorum katılmadan sunulur. Haberler; iyi haber, kötü haber vb gibi duygusallıktan uzak, objektif bir şekilde sunulur, sadece bir durum tespiti niteliği taşır. Sağlam bir kaynağa dayanmayan bilgiler hiçbir şekilde Katılım Dünyası’nda yayınlanmaz.

Katılım Dünyası’nda yazıları yayınlanan yazarlarımızın görüşleri tamamen kendilerine aittir. Bu yazılardaki görüşler, yazarın çalıştığı kurumdan ve Katılım Dünyası’ndan tamamen bağımsızdır.

Katılım bankacılığına inanıyoruz, bu sektörün çok daha iyi yerlerde olması gerektiğini ve olacağını düşünüyoruz. Bu amaca giden yolda en küçük bir katkımız olması, bizi en çok mutlu edecek hadisedir.