Ana sayfa Künye

Künye

Katılım Dünyası, özelde katılım bankaları hakkında, genelde İslami finans sektörü hakkında güncel haberler, araştırmalar ve yorumlar sunan bir bilgi portalıdır.

Habercilik anlayışımız, yüzlerce adrese gönderilen basın bültenlerini kopyala-yapıştır yaparak bunları ilk yayınlayan mecra olmak değil, özgün haberler üreterek değerli araştırmalar ve fikirler sunmak, islami finans sektörü hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler ve kurumlar için değerli bir kaynak olmaktır.

Sektörde faaliyet gösteren tüm kurumlara eşit mesafedeyiz. Hiçbir kurum ile organik bir bağımız yoktur. Katılım Dünyası’ndaki tüm haberler ve araştırmalar yorum katılmadan sunulur. Haberler; iyi haber, kötü haber vb gibi duygusallıktan uzak, objektif bir şekilde sunulur, sadece bir durum tespiti niteliği taşır. Sağlam bir kaynağa dayanmayan bilgiler hiçbir şekilde Katılım Dünyası’nda yayınlanmaz.

Katılım Dünyası’nda yazıları yayınlanan yazarlarımızın görüşleri tamamen kendilerine aittir. Bu yazılardaki görüşler, yazarın çalıştığı kurumdan ve Katılım Dünyası’ndan tamamen bağımsızdır.

Katılım bankacılığının Türk Bankacılık Sektörü’ne bir alternatif olmadığının, sistemin tamamlayıcı bir parçası olduğunun bilincindeyiz. Katılım bankacılığına inanıyoruz, bu sektörün çok daha iyi yerlerde olması gerektiğini ve olacağını düşünüyoruz. Bu amaca giden yolda en küçük bir katkımız olması, bizi en çok mutlu edecek hadisedir. 

İLETİŞİM

Editor@KatilimDunyasi.com

@KatilimDunyasi

 

Genel Yayın Yönetmeni

Özgür ANIK